Jesteś tutaj:   Strona główna Porady

Zbuduj dom z GS
Porady fachowców

Wykończenie kuchni

Kuchnia jest sercem domu, dlatego jej wykończenie powinno zostać perfekcyjnie zaplanowane....

czytaj dalej  |  zobacz wszystkie

Masz pytania?

skontaktuj się

Porady fachowców

33
Malowanie ścian
Podczas malowania, można skorzystać z różnych technik i materiałów. Wybór farb zależy od powierzchni i pożądanego stopnia połysku. Dobór narzędzi malarskich jest..
czytaj dalej
34
Wykończenie podłóg
Przed rozpoczęciem robót wykończeniowych, należy na chudym betonie wykonać warstwę izolacyjną. W tym przypadku, izolacją będzie styropian z wylewką cementową. Jeśli w domu..
czytaj dalej
35
Wykończenie łazienek
Wykończenie łazienki to proces czasochłonny i dosyć kosztowny. Jeśli ma być ona estetyczna i funkcjonalna, należy dokładnie przemyśleć jej aranżację. Warto rozpocząć od pomiaru..
czytaj dalej
36
Wykończenie kuchni
Kuchnia jest sercem domu, dlatego jej wykończenie powinno zostać perfekcyjnie zaplanowane. Prace wykończeniowe w kuchni rozpoczynają się od wyboru odpowiedniego projektu. Tutaj należy..
czytaj dalej
37
Wykończenie i ocieplenie poddasza
Wykończenie poddasza zależy od jego przyszłego zagospodarowania. Bez względu na to, czy ma ono być zamieszkałe, należy wykonać odpowiednie ocieplenie. Warstwy pomiędzy krokwiami poddasza z..
czytaj dalej
38
Montaż drzwi wewnętrznych
Do wnętrza domu najczęściej wybiera się drzwi z drewna litego, drewna klejonego lub płyt drewnopochodnych. W zależności od wystroju i upodobań, można wybrać drzwi pełne lub przeszklone...
czytaj dalej
39
Uporządkowanie i aranżacja ogrodu
Po zakończeniu prac, należy dokładnie posprzątać plac budowy. Powinno się usunąć i wywieźć wszelkie odpady budowlane. W zależności od preferencji, w części ogrodowej można wykonać..
czytaj dalej
40
Powykonawczy odbiór wszystkich instalacji i przyłączy
Odbiór powykonawczy to inaczej sprawdzenie, czy wszystkie instalacje i przyłącza zostały wykonane dobrze i zgodnie z planami. Odbiorów dokonują uprawnieni do tego specjaliści...
czytaj dalej
41
Zawiadomienie o zakończeniu budowy
Zanim budynek zostanie oddany do użytku, inwestor zobowiązany jest do zawiadomienia właściwego organu o zakończeniu budowy. Do zawiadomienia, należy dołączyć dziennik budowy wraz z..
czytaj dalej
42
Wniosek o nadanie numeru porządkowego
Nadanie numeru porządkowego nieruchomości odbywa się na wniosek lub z urzędu. Wniosek musi zostać złożony w odpowiednim urzędzie przez właściciela nieruchomości. Wzór i formularz..
czytaj dalej
43
Zameldowanie
W celu dokonania zameldowania, konieczne jest złożenie odpowiedniego wniosku we właściwym urzędzie gminy. Podstawę prawną stanowi wypełniony i podpisany druk zgłoszenia pobytu stałego...
czytaj dalej
44
Zamieszkanie
Zamieszkanie w nowym domu to niewątpliwie najprzyjemniejsza część budowy. Urządzanie wnętrza i przeprowadzka nie należą do najprzyjemniejszych czynności, ale perspektywa zamieszkania w..
czytaj dalej
Zapraszamy
do naszych oddziałów
pokaż wszystko

Centrala

ul. Dworcowa 1b,
63-430 Odolanów
tel. (62) 733 30 40
fax: (62) 733 26 30
e-mail: biuro@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Patrycja Sip
Obsługa Klientów Hurtowych

tel. (62) 733 30 40 (wew. 33)
tel. kom. 668 199 535
e-mail: p.sip@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Jolanta Kołodziej
Obsługa Klientów Detal.

tel. (62) 733 30 40 (wew. 30)
tel. kom. 666 035 390
e-mail: j.kolodziej@gs.net.pl

pokaż mapę

Jak dojechać

GS Odolanów - mapa
Projekt i realizacja:
Webpoland
Copyright © 2023 by GS. Wszelkie prawa zastrzeżone.