Jesteś tutaj:   Strona główna Porady

Zbuduj dom z GS
Porady fachowców

Montaż orynnowania

Prawidłowy montaż orynnowania jest bardzo istotny. Źle założone lub kiepskiej jakości rynny...

czytaj dalej  |  zobacz wszystkie

Masz pytania?

skontaktuj się

Porady fachowców

17
Izolacja fundamentów
W związku ze szkodliwym oddziaływaniem środowiska na fundamenty, warto wykonać ich odpowiednią izolację. Jeśli nie zostaną profesjonalnie zabezpieczone, szybko zniszczeją i ulegną korozji...
czytaj dalej
18
Wylanie chudego betonu
Wylanie chudego betonu ma uniemożliwiać wyciekanie do gruntu zaczynu cementowego w trakcie betonowania fundamentów. Chudy beton stosuje się szczególnie przy żelbetowych ławach..
czytaj dalej
19
Wykonanie izolacji poziomej budynku
Na chudy beton wykonuje się dodatkowo izolację poziomą. Odgrywa ona bardzo duże znaczenie, zwłaszcza w budynkach niepodpiwniczonych. Pozioma izolacja ma wpływ na trwałość domu i koszty..
czytaj dalej
20
Murowanie ścian i kominów
Podczas murowania ścian i kominów, najważniejszy jest zakup odpowiednich materiałów, które powinny zostać wybrane zgodnie z normami, dotyczącymi m.in...
czytaj dalej
21
Wykonanie stropów
Wykonanie stropów jest uzależnione od systemu budowania domu. W domach drewnianych, wykonanie stropów jest o wiele łatwiejsze i szybsze niż w przypadku domów murowanych...
czytaj dalej
22
Wykonanie szkieletu schodów
Dobrze wykonane schody gwarantują bezpieczeństwo schodzenia i wchodzenia, dlatego ważne jest, by prawidłowo je zaprojektować. Warto pamiętać, że w trakcie budowy zmienia się wysokość..
czytaj dalej
23
Budowa więźby
Dach to jeden z najważniejszych elementów domu. Jego podstawą jest dobrze wykonana więźba. To ona zapewnia sztywność konstrukcji. Wybór odpowiedniej więźby zależy od..
czytaj dalej
24
Pokrycie dachu
Dach powinien pasować zarówno do stylistyki całego domu, jak również do jego otoczenia. W niektórych rejonach to przepisy budowlane określają, jak powinien on dach...
czytaj dalej
25
Montaż orynnowania
Prawidłowy montaż orynnowania jest bardzo istotny. Źle założone lub kiepskiej jakości rynny będą o sobie przypominały przy każdym deszczu oraz zimą, podczas opadów śniegu. Warto..
czytaj dalej
26
Montaż okien i drzwi wejściowych
Kolorystyka okien powinna być dobrana do wystroju wnętrza oraz koloru elewacji. Wiele zależy też od stylistyki domu. Projekty bardziej nowoczesne, stawiają na okna plastikowe lub aluminiowe, a..
czytaj dalej
27
Założenie wewnętrznych instalacji
Każdy dom powinien być wyposażony w instalacje, które zapewniają jego mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Podstawowymi instalacjami, jakie powinny się znaleźć w każdym domu, są:..
czytaj dalej
28
Nałożenie tynków
Wewnętrzne tynki chronią przed ogniem i szkodliwym działaniem wilgoci. Dobranie właściwych tynków i ich prawidłowe zastosowanie, jest kluczowym etapem prac budowlanych. Do..
czytaj dalej
29
Ocieplenie elewacji
Wszystkie etapy ocieplenia elewacji wymagają staranności i przestrzegania odpowiednich zasad. Przy ociepleniu budynków najczęściej stosuje się metodę mokrą, zwaną również..
czytaj dalej
30
Otynkowanie elewacji
Na wcześniej ocieploną elewację nakłada się tynki cienkowarstwowe. Takie tynki tworzą idealną warstwę zabezpieczającą elewację oraz pełnią rolę dekoracyjną. Rozróżniamy trzy..
czytaj dalej
31
Montaż urządzeń grzewczych
Wybór rodzaju urządzeń grzewczych jest uzależniony od projektu i typu zaplanowanego ogrzewania. Duże znaczenie ma również system, w jakim dom został wybudowany. Niektóre..
czytaj dalej
32
Wykonanie gładzi
Na rynku dostępnych jest wiele technologii wykonania gładzi, a jedynym ograniczeniem są finanse i wyobraźnia inwestora. Najpopularniejszą metodą jest wykonanie gładzi gipsowych poprzez..
czytaj dalej
Zapraszamy
do naszych oddziałów
pokaż wszystko

Centrala

ul. Dworcowa 1b,
63-430 Odolanów
tel. (62) 733 30 40
fax: (62) 733 26 30
e-mail: biuro@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Patrycja Sip
Obsługa Klientów Hurtowych

tel. (62) 733 30 40 (wew. 33)
tel. kom. 668 199 535
e-mail: p.sip@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Jolanta Kołodziej
Obsługa Klientów Detal.

tel. (62) 733 30 40 (wew. 30)
tel. kom. 666 035 390
e-mail: j.kolodziej@gs.net.pl

pokaż mapę

Jak dojechać

GS Odolanów - mapa
Projekt i realizacja:
Webpoland
Copyright © 2023 by GS. Wszelkie prawa zastrzeżone.