Okna dachowe

KUPUJ Z PIERWSZEJ RĘKI JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ

W naszej ofercie znajdą Państwo materiały izolacyjne wiodących producentów, jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą poniższych firm:

 

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych producentów sprzedawanych u nas materiałów. Znajdą tam Państwo wszelkie aktualne informację o danym asortymencie dostępnym w naszej firmie.

Ponadto na wszelkie pytania dotyczące sprzedawanych materiałów współpracujących z nami firm odpowiedzą Państwu nasi wykwalifikowani pracownicy.
Okna do poddaszy
Nasza szeroka oferta dopasowana jest do potrzeb każdego klienta. Produkty spełniają najwyższe standardy i stanowią doskonałą ofertę jakości w stosunku do ceny.

- Okna do poddaszy
- Płaski dach
- Rolety i Markizy
- Świetliki tunelowe
- Kolektory słoneczne
- Dom inteligentny – platforma io-homecontrol®
- Klapy dymowe

 

 

Zastosowanie inteligentnych rozwiązań technicznych wpływa na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu – z dużą ilością światła, swobodnym dostępem do okna oraz nieograniczonym widokiem.

 

 


Kolektory słoneczne Roto Sunroof to system modułowy, który może zostać dobrany do każdego rodzaju zapotrzebowania na energię: od dwóch kolektorów słonecznych do podgrzewania wody użytkowej w domku jednorodzinnym do dużych pól kolektorów, które dodatkowo wspomagają centralne ogrzewanie oraz podgrzewają wodę w basenie. Dwa pakiety systemowe dają do wyboru rozwiązania bazowe i zaawansowane przy spełnieniu najwyższych wymagań w dziedzinie wydajności, wzornictwa i trwałości. Dzięki różnorodnym możliwościom kolektory słoneczne Roto nadają się również dla budynków modernizowanych.


 

Siłowniki, zdalne sterowanie, maskownice, akcesoria wewnętrzne i zewnętrzne.

 

 

 


Gotowe do zamontowania schody strychowe Roto można dopasować do każdej sytuacji. Do Państwa dyspozycji jest szeroki wybór standardowych rozmiarów jak również możliwość realizacji zamówień pod konkretny wymiar. Założyciel koncernu Roto – Wilhelm Frank - jako pierwszy na świecie opracował i wprowadził na rynek w 1937 roku schody strychowe. I chociaż rozwiązanie to, co do zasady, pozostało niezmienione po dziś dzień, to jednak technologia produkcji, najlepsze materiały i ciągłe udoskonalenia gwarantują Państwu komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszamy
do naszych oddziałów
pokaż wszystko

Centrala

ul. Dworcowa 1b,
63-430 Odolanów
tel. (62) 733 30 40
fax: (62) 733 26 30
e-mail: biuro@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Patrycja Sip
Obsługa Klientów Hurtowych

tel. (62) 733 30 40 (wew. 33)
tel. kom. 668 199 535
e-mail: p.sip@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Jolanta Kołodziej
Obsługa Klientów Detal.

tel. (62) 733 30 40 (wew. 30)
tel. kom. 666 035 390
e-mail: j.kolodziej@gs.net.pl

pokaż mapę

Jak dojechać

GS Odolanów - mapa
Projekt i realizacja:
Webpoland
Copyright © 2023 by GS. Wszelkie prawa zastrzeżone.