Chemia budowlana

KUPUJ Z PIERWSZEJ RĘKI JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ

W naszej ofercie znajdą Państwo chemię budowlaną wiodących producentów, jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą poniższych firm:
  

 

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych producentów sprzedawanych u nas materiałów. Znajdą tam Państwo wszelkie aktualne informację o danym asortymencie dostępnym w naszej firmie.


Ponadto na wszelkie pytania dotyczące sprzedawanych materiałów współpracujących z nami firm odpowiedzą Państwu nasi wykwalifikowani pracownicy.


Chemia budowlana obejmuje wszystkie te produkty, które potrzebne są do zespolenia materiałów budowlanych, do klejenia, wykończenia, gładzenia itp. Są to więc:
- zaprawy murarskie
- tynki
- posadzki
- hydroizolacje
- grunty
- produkty dekarskie
- spoiny
- kleje, uszczelniacze
- gipsy, gładzie
- farby
- inne

Izolacje

Izolacje

Do wykonywania hydroizolacji można wykorzystać m.in.:

- emulsje bitumiczne
- folie hydroizolacyjne
- mineralne masy do hydroizolacji


Tynki

Tynki

Tynki cementowo-wapienne można stosować na zewnątrz i wewnątrz budynku. Sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Stosując tynki, nie trzeba używać chemicznych środków adhezyjnych i gruntujących, poprawiających przyczepność tynków do podłoża.


Wylewki

Wylewki

Podłożem pod okładziny podłóg (na gruncie, jak i stropów) są wylewki betonowe. Stanowią one podłoże pod wykończenie gresem, płytkami podłogowymi, panelami czy parkietami, często są także wykorzystywane do ułożenia i zatopienia w nich rurarzu ogrzewania podłogowego.


Kleje

Kleje

Wielofunkcyjne kleje w postaci gotowej do użycia gęstej pasty, do nakładania cienkowarstwowego. Produkowany na bazie żywicy syntetycznej, z wypełniaczami mineralnymi oraz domieszkami poprawiającymi właściwości użytkowe. Charakteryzuje się dużą przyczepnością i elastycznością.


Posadzki

Posadzki

Do wyrównywania i wzmacniania podłoża pod posadzki – panele, wykładziny i płytki ceramiczne na zaprawie cienkowarstwowej służą masy samopoziomujące, nazywane także samorozlewnymi, wyrównującymi lub niwelującymi.


Zapraszamy
do naszych oddziałów
pokaż wszystko

Centrala

ul. Dworcowa 1b,
63-430 Odolanów
tel. (62) 733 30 40
fax: (62) 733 26 30
e-mail: biuro@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Patrycja Sip
Obsługa Klientów Hurtowych

tel. (62) 733 30 40 (wew. 33)
tel. kom. 668 199 535
e-mail: p.sip@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Jolanta Kołodziej
Obsługa Klientów Detal.

tel. (62) 733 30 40 (wew. 30)
tel. kom. 666 035 390
e-mail: j.kolodziej@gs.net.pl

pokaż mapę

Jak dojechać

GS Odolanów - mapa
Projekt i realizacja:
Webpoland
Copyright © 2024 by GS. Wszelkie prawa zastrzeżone.