Jesteś tutaj:   Strona główna Kontakt

Zbuduj dom z GS
Porady fachowców

Wniosek o nadanie numeru porządkowego

Nadanie numeru porządkowego nieruchomości odbywa się na wniosek lub z urzędu. Wniosek musi...

czytaj dalej  |  zobacz wszystkie

Masz pytania?

skontaktuj siÄ™

Kontakt


Centrala firmy GS



Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 1b

63-430 Odolanów

tel. (62) 733 30 40

fax: (62) 733 26 30

e-mail biuro@gs.net.pl

 

 

 ZARZĄD I DYREKCJA

Imie i nazwisko

Robert Sip
Prezes Zarządu

tel. (62) 733 30 40 

tel. kom.

email

Imie i nazwisko

Jarosław Skutecki
Koordynator

tel. kom. 734 145 697

email j.skutecki@gs.net.pl

 

 Deweloper

Imie i nazwisko

Magdalena Hyży
Specjalista ds.Administracji i Umów z Klientami

tel. (62) 733 30 40 wew. 42

tel. kom. 602 632 229

email m.hyzy@gs.net.pl

 

Obsługa klienta

Imie i nazwisko

Jolanta Kołodziej

tel. (62) 733 30 40 wew. 33

tel. kom. 666 035 390

email j.kolodziej@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Patrycja Sip

tel. (62) 733 30 40 wew. 30

tel. kom. 668 199 535

email p.sip@gs.net.pl

 

MATERIAŁY BUDOWLANE

Imie i nazwisko

Dariusz Maciej

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 883 349 536

email d.maciej@gs.net.pl

Tomasz Włodarczyl

Tomasz Włodarczyk

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 602 693 884

email t.wlodarczyk@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Grzegorz Nawrot

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 882 128 247

email g.nawrot@gs.net.pl

 

Imie i nazwisko

Krzysztof Spaleniak

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 608 635 339

email k.spaleniak@gs.net.pl

Krzysztof Mirowski

Krzysztof Mirowski

Dyrektor Regionalny

tel. kom. 668 234 394

email k.mirowski@gs.net.pl

Jakub Mrowiński

Jakub Mrowiński

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 795 955 506

email j.mrowinski@gs.net.pl

 

LOGISTYKA

Imie i nazwisko

Radosław Sadowski
Logistyk

tel. kom. 784 963 943

email r.sadowski@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Jarosław Ratajczyk
Logistyk

tel. kom. 531 907 776

email j.ratajczyk@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Nikodem Maląg
Asystent logistyka

tel. 62 733 30 40 wew. 46

email n.malag@gs.net.pl

 

Księgowość

Imie i nazwisko

Agnieszka Sip
Dyrektor finansowy

tel.  (62) 733 30 40 wew. 40

Imie i nazwisko

Sandra Płonczyńska
Księgowość

tel. (62) 733 30 40 wew. 38

email s.fluder@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Kinga Wiśniewska 
Księgowość

tel.  (62) 733 30 40 wew. 38

email k.wisniewska@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Katarzyna Jasik 
Księgowość

tel.  (62) 733 30 40 wew. 38

email k.jasik@gs.net.pl

Oddział firmy GS
w Nowych Skalmierzycach


Dane kontaktowe

ul. 29 Grudnia 2c

63-460 Nowe Skalmierzyce k. Kalisza

tel. (62) 762 00 10

fax: (62) 724 32 32

e-mail biuro@gs.net.pl

 
 
 
 

 

Kierownik oddziału

Imie i nazwisko

Damian Sip

Kierownik oddziału

tel. kom. 728 940 782

e-mail d.sip@gs.net.pl

Obsługa klienta

Imie i nazwisko

Monika Trochim

Obsługa Klienta

tel. kom. (62) 762 00 10

e-mail 

 

 

Projekt i realizacja:
Webpoland
Copyright © 2024 by GS. Wszelkie prawa zastrzeżone.