Brzozowy Zakątek III

Pełna oferta mieszkań na   www.mieszkaniaostrow.otodom.pl/

 

Osiedle „Brzozowy Zakątek III” to zespół nowocześnie zaprojektowanych domów szeregowych, który powstał z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.


Miła, spokojna okolica, doskonałe usytuowanie pod względem komunikacyjnym. W pobliżu jest wszystko, co jest niezbędne do komfortu życia: przedszkola, szkoły, markety. Całość osiedla składa się z 24 domów. Wszystkie przekazane zostały nabywcom w stanie deweloperskim.


Doskonały rozkład pomieszczeń, wykorzystanie każdego metra powierzchni sprawia, że dom jest przytulny, funkcjonalny, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Zastosowanie energooszczędnych technologii, zapewni oszczędną i komfortową eksploatację. Wykończenie domów inwestor pozostawia nabywcom, przez co ostateczny kształt, wygląd i wyposażenie możecie Państwo dopasować do własnych, indywidualnych potrzeb. Układ domów jest tak pomyślany, aby każdy z mieszkańców czuł się swobodnie i miał trochę przestrzeni do zagospodarowania wokół domu.


Jesteśmy przekonani, iż Osiedle "Brzozowy Zakątek III" to miejsce dla młodych ludzi, którzy rozpoczynają rodzinne życie, ale także dla tych, którzy poszukują spokoju i ciszy lecz w niedalekiej odległości od infrastruktury miejskiej.

 

więcej informacji na stronie inwestycji: www.brzozowyzakatek.pl/brzozowyzakatek3/

 

 

Zapraszamy
do naszych oddziałów
pokaż wszystko

Centrala

ul. Dworcowa 1b,
63-430 Odolanów
tel. (62) 733 30 40
fax: (62) 733 26 30
e-mail: biuro@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Patrycja Sip
Obsługa Klientów Hurtowych

tel. (62) 733 30 40 (wew. 33)
tel. kom. 668 199 535
e-mail: p.sip@gs.net.pl

Dział obsługi klienta

Jolanta Kołodziej
Obsługa Klientów Detal.

tel. (62) 733 30 40 (wew. 30)
tel. kom. 666 035 390
e-mail: j.kolodziej@gs.net.pl

pokaż mapę

Jak dojechać

GS Odolanów - mapa
Projekt i realizacja:
Webpoland
Copyright © 2024 by GS. Wszelkie prawa zastrzeżone.