Jesteś tutaj:   Strona główna Kontakt

Zbuduj dom z GS
Porady fachowców

Wytyczenie geodezyjne budynku

Wszelkie obiekty budowlane, które wymagają uzyskania pozwolenia na budowę, są objęte...

czytaj dalej  |  zobacz wszystkie

Masz pytania?

skontaktuj się

Kontakt


Centrala firmy GS



Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 1b

63-430 Odolanów

tel. (62) 733 30 40

fax: (62) 733 26 30

e-mail biuro@gs.net.pl

 

 ZARZĄD I DYREKCJA

Imie i nazwisko

Robert Sip
Prezes Zarządu

tel. (62) 733 30 40 

tel. kom.

email

Imie i nazwisko

Robert Szybiak
Dyrektor Zarządzający

tel. kom. 600 056 553

email r.szybiak@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Agnieszka Filipiak
Asystentka prezesa

tel. (62) 733 30 40 wew. 39

tel. kom. 602 632 229

email a.filipiak@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Jarosław Skutecki
Koordynator

tel. kom. 734 145 697

email j.skutecki@gs.net.pl

 

Obsługa klienta

Imie i nazwisko

Jolanta Kołodziej

tel. (62) 733 30 40 wew. 30

tel. kom. 666 035 390

email j.kolodziej@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Patrycja Sip

tel. (62) 733 30 40 wew. 31

tel. kom. 668 199 535

email p.sip@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Katarzyna Polsakiewicz

tel. (62) 733 30 40 wew. 31

email k.polsakiewicz@gs.net.pl

 

MATERIAŁY BUDOWLANE

Imie i nazwisko

Dariusz Maciej

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 883 349 536

email d.maciej@gs.net.pl

Tomasz Włodarczyl

Tomasz Włodarczyk

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 602 693 884

email t.wlodarczyk@gs.net.pl

 

 

 

Imie i nazwisko

Grzegorz Nawrot

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 882 128 247

email g.nawrot@gs.net.pl

Anita Kasprzyk

Anita Kasprzyk
Specjalista ds. sprzedaży

tel. kom. 795 955 506

email a.kasprzyk@gs.net.pl

 

Krzysztof Mirowski

Krzysztof Mirowski
Dyrektor Regionalny

tel. kom. 668 234 394

email k.mirowski@gs.net.pl

 

Janusz Adamski

Janusz Adamski
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 795 019 099

email j.adamski@gs.net.pl

 

Logistyka

Imie i nazwisko

Daria Muss
Asystentka logistyka

tel.  (62) 733 30 40 wew.32

email d.muss@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Radosław Sadowski
Logistyk

tel. kom. 784 963 943

email r.sadowski@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Dagmara Doskoczyńska
Asystentka logistyka

tel. kom. 518 089 459

email d.doskoczynska@gs.net.pl

 

Jacek Konowalski

Jacek Konowalski
Logistyk

tel. kom. 530 042 362

email j.konowalski@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Jarosław Ratajczyk
Logistyk

tel. kom. 531 907 776

email j.ratajczyk@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Damian Gontarek
Specjalista ds. logistyki

tel. kom. 570 298 523

email d.gontarek@gs.net.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Księgowość

Imie i nazwisko

Sandra Fluder
Pracownik działu księgowości

tel. (62) 733 30 40 wew.38

email s.fluder@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Agnieszka Sip
Dyrektor finansowy

tel.  (62) 733 30 40 wew. 40

Imie i nazwisko

Lidia Kalina
Kadry i płace 

tel.  (62) 733 30 40 wew. 41

email l.kalina@gs.net.pl

 

Imie i nazwisko

Martyna Kruszka
Referent biurowy

tel.  (62) 733 30 40 wew. 38

email m.kruszka@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Kinga Wiśniewska 
Referent biurowy

tel.  (62) 733 30 40 wew. 38

email k.wisniewska@gs.net.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddział firmy GS
w Opolu


Dane kontaktowe

ul. Gosławicka 2

45-446 Opole

tel./fax (77) 410 50 20

fax (77) 400 80 61

e-mail biuro.opole@gs.net.pl

 

 

Dyrektor oddziału

Adrian Mital
Dyrektor oddziału

tel. kom. 784 627 571

e-mail a.mital@gs.net.pl

Obsługa klienta

Joanna Czyżkowska

tel. kom. 608 534 049

e-mail j.czyzkowska@gs.net.pl

Ewa Gołąb

tel. kom. 784 627 537

e-mail e.golab@gs.net.pl

 

 

MATERIAŁY BUDOWLANE

Adam Krent

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 784 627 539

e-mail a.krent@gs.net.pl

 

Piotr Stożek

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 734 143 702

e-mail p.stozek@gs.net.pl 

Rafał Rasztar

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 662 180 235

e-mail r.rasztar@gs.net.pl

 

 

 

Oddział firmy GS
w Nowych Skalmierzycach


Dane kontaktowe

ul. 29 Grudnia 2c

63-460 Nowe Skalmierzyce k. Kalisza

tel. (62) 762 00 10

fax: (62) 724 32 32

e-mail biuro@gs.net.pl

 

Kierownik oddziału

Imie i nazwisko

Damian Sip
Kierownik oddziału

tel. kom. 728 940 782

e-mail d.sip@gs.net.pl

Obsługa klienta

Imie i nazwisko

Natalia Mocek-Koziołek

tel. kom 608 619 087

email n.koziolek@gs.net.pl

 

MATERIAŁY BUDOWLANE

Imie i nazwisko

Marek Dybek

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 668 566 414

e-mail m.dybek@gs.net.pl

Imie i nazwisko

Jarosław Marczak

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 795 008 821

e-mail j.marczak@gs.net.pl

 

Projekt i realizacja:
Webpoland
Copyright © 2017 by GS. Wszelkie prawa zastrzeżone.